آرکابوم

آرکابوم(جستجو در سرزمین کهن)

دغدغه ما:

صنعت گردشگری و حوزه میراث فرهنگی همواره به دلیل نبود محتواهای مناسب و جذاب آسیب دیده است به عبارت دیگر علاقمندان و پژوهشگران دسترسی آسان و سریع به منابع علمی، هنری و تاریخی ایران ندارند.آرکابوم جستجو در تاریخ و فرهنگ سرزمینمان را در هر زمان و مکانی برای همگان فراهم کرده‌است. ما تاریخ، فرهنگ، هنر و طبیعت ایران را در یک جا گردآورده‌ایم تا تجربه‌ای متفاوت را همراه با فناوری و نوآوری برای شما به ارمغان آوریم.

مهارت‌های تیم:

آرکابوم داری یک تیم فنی و عملیاتی در زمینه تولید محتوا در مورد میراث فرهنگی و گردشگری است
اعضای تیم ما در زمینه اسکن اشیاء موزه ای، عکاسی گیگاپیکسلی،واقعیت مجازی،اسکن بناهای تاریخی، پهپاد فتوگرامتری و استفاده از نرم افزارهای گرافیکی و مدل سازی تبحر دارند. علاوه بر این ما تجربه و حسن سابقه در حوزه فعالیت خودمون داریم.

رؤیاهای تیم:

کشور ایران با داشتن پیشینه‌ی تاریخی غنی و جذابیت‌های طبیعی فراوان همواره مقصد پژوهشگران و گردشگران بوده‌است. بدون شک ثبت دیجیتالی، معرفی و نمایش این آثار به گونه‌ای شایسته، باکیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی وظیفه‌ای است که تیم متخصص آرکابوم عهده‌دار آن شده‌است.

اشتراک

1,800,000 از 10,000,000 ریال

برای حمایت از کمپین بایستی به حساب کاربری خود وارد شوید:
اگر در پلتفرم نوآوری هم آوا حساب دارید، وارد حساب خود شوید
ورود به حساب کاربری
اگر تا کنون ثبت نام نکردید، برای حمایت ثبت نام کنید
ثبت نام حامی
3 حمایت
اسماعیل ربانی نیا
500,000 ریال
محمد یاری
300,000 ریال
زینب فیض
1,000,000 ریال

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


پلتفرم نوآوری هم آوا

هم‌آوا

“شرکت هم‌آوا” ( با نام ثبتی کارخانه نوآوری هم‌آوا) از ادغام شتاب‌دهنده آواتک در حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات (شامل شتابدهنده آواگیمز)، شتاب‌دهنده شزان در حوزه فناوری‌های همگرا، فضای کاری اشتراکی زاویه و شرکت نوآوا ارائه‌‌کننده‌ی راه‌ کارهای رشد به کسب‌وکارها، شکل گرفته است و اکنون در محل کارخانه نوآوری آزادی مشغول به کار است.

همراهان

ساخته شده با و در کارخانه نوآوری هم‌آوا (پائیز۱۳۹۹ )