آمنیبون( Amnion & Bone)

دغدغه ما:

با توکل بر خداوند بزرگ و مهربان پا به عرصه تولید دانش بنیان گذاشتیم تا با بهره وری از آنچه که از علوم نوین آموختیم، رسالت خود را به انجام برسانیم. امید آن داریم که افرادی توانمند برای حکومت جهانی مهدوی باشیم.
مطالعات سلول های بنیادی و مهندسی بافت ،در قالب طب بازساختی، در علوم پزشکی امید زیادی را در درمان بیماری های صعب العلاج و مزمن ایجاد کرده است. در این راستا، مهندسی بافت استخوان با ارائه گرافت های بافتی مهندسی شده در شرایط آزمایشگاه، که از جهت سلامت بالینی و اثربخشی درمانی مور تأیید قرار گرفته است، بر آن است چالش های موجود بر سر راه ترمیم استخوان را مرتفع نماید. اندیشه بشری در این عرصه به رقابت پرداخته و در جستجوی بهترین گزینه درمانی چه از نظر کارایی و چه از نظر دسترسی و مقرون به صرفه بودن می باشد.
ما توانستیم با تولید محصول آمنیبون گامی مؤثر در این زمینه برداریم.

مهارت‌های تیم:

تیم آمنیبون، تحت عنوان استارتآپ شهود، با در دست داشتن مهارت و خلاقیت قادر است نسل های متعدد از آمنیبون را به بازار عرضه کند و بصورت سفارشی و متناسب با مورد استفاده، برای پزشکان و متخصصان گرافت تهیه نماید.

رؤیاهای تیم:

ایجاد برند معتبر جهانی در عرصه گرافت های پزشکی بویژه گرافت های استخوانی.

اشتراک

10,530,000 از 10,000,000 ریال

برای حمایت از کمپین بایستی به حساب کاربری خود وارد شوید:
اگر در پلتفرم نوآوری هم آوا حساب دارید، وارد حساب خود شوید
ورود به حساب کاربری
اگر تا کنون ثبت نام نکردید، برای حمایت ثبت نام کنید
ثبت نام حامی
4 حمایت
لیلا صبوری
9,900,000 ریال
6614***990
500,000 ریال
7106***911
30,000 ریال
لیلا صبوری
100,000 ریال

6 دیدگاه برای “آمنیبون( Amnion & Bone)

  1. دوست عزیز خانم صبوری
    ارزوی موفقیت در این عرصه را دارم امیدوارم بستری فراهم گردد تا ایده ی شما به واقعیت بپیوندد وگامی موثر در حیطه پزشکی داشته باشید.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.