اسمارت لایف

دغدغه ما

روز به روز مشکلات سلامتی بیشتر می شه و به یکی از مهمترین دغدغه های اصلی جهان تبدیل شده. مهمترین دلیل بروز بیماری های مختلف اکسید شدن بدن و ضعف سیستم ایمنی هست. مصرف آنتی اکسیدانهای طبیعی نظیر میوه و سبزیجات می تونه در این زمینه کمک کننده باشه. ولی کافی نیست. از اونجایی که بیشترین ماده ای که در طول روز استفاده می کنیم آب آشامیدنی هست اگر آبی انتی اکسیدانت داشته باشید بهترین راه رو برای سلامتی انتخاب کردیم.

مهارت‌های تیم

تحقیقات نشون داده در برخی مناطق جهان چشمه هایی وجود داره که غنی از مواد مورد نیاز بدن هستند که می تونن سیستم آنتی اکسیدانی بدن رو تقویت کنند. ولی همه مردم به این چشمه ها دسترسی ندارند. به همین دلیل فیلتر های قابل حمل آب آنتی اکسیدانت تولید شده که می تونه آبی مشابه آب چشمه های سلامتبخش تولید کنه.
تیم اسمارت لایف با شناسایی این ضعف تصمیم به بومی سازی این محصولات گرفت و بعد از سالها مطالعه و ثبت اختراع محصول فیلتر قابل حمل آب قلیایی موفق به شکستن انحصار تکنولوژی این محصولات شده و با قیمتی بسیار مناسبتر و بالاترین سطح کیفیت در اختیار هموطنان عزیز قرار داده و اقدام به صادرات محصولات هم کرده.

رؤیاهای تیم

ما می تونیم دوباره بدون ترس از بیماری های مختلف در کنار هم زندگی کنیم. خیلی زود!!!

اشتراک

0 از 10,000,000 ریال

برای حمایت از کمپین بایستی به حساب کاربری خود وارد شوید:
اگر در پلتفرم نوآوری هم آوا حساب دارید، وارد حساب خود شوید
ورود به حساب کاربری
اگر تا کنون ثبت نام نکردید، برای حمایت ثبت نام کنید
ثبت نام حامی

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


پلتفرم نوآوری هم آوا

هم‌آوا

“شرکت هم‌آوا” ( با نام ثبتی کارخانه نوآوری هم‌آوا) از ادغام شتاب‌دهنده آواتک در حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات (شامل شتابدهنده آواگیمز)، شتاب‌دهنده شزان در حوزه فناوری‌های همگرا، فضای کاری اشتراکی زاویه و شرکت نوآوا ارائه‌‌کننده‌ی راه‌ کارهای رشد به کسب‌وکارها، شکل گرفته است و اکنون در محل کارخانه نوآوری آزادی مشغول به کار است.

همراهان

ساخته شده با و در کارخانه نوآوری هم‌آوا (پائیز۱۳۹۹ )