ایران ارگانیک مارکت

دغدغه ما چیست؟

مسئله استفاده از مواد غذایی سالم و ارگانیک همیشه مهم و حیاتی بوده است و کمبود و نبود آن باعث مشکلات و بیماری‌های خاصی در دنیا و در کشورمان شده است. برای داشتن نسلی سالم و توانمند باید این نوع مواد غذایی با مواد غذایی ناسالم که پرورش داده شده با سم و آنتی بیوتیک‌ها هستند، جایگزین شوند.

دغدغه تیم ما بر ای بوجود آمدن این مارکت در دسترس قراردادن و آگاهی‌رسانی غذای سالم و ارگانیک برای همه و به ویژه ورزشکاران و جلوگیری از بیماری‌ها

هدف ما چیست؟

ایران ارگانیک مارکت می‌خواهد یک سایت فروش و اطلاع‌رسانی برای دوست‌داران سالم زیستی ،ورزشکاران و حاوی مواد غذایی سالم و ارگانیک باشد.

تیم؛ مهمترین بخش هر کاری است.

تیم ما دارای شبکه ارتباطی بسیار خوبی است.

از دغدغه های مصرف‌کنندگان آگاهی داشته و با سیستم فروش و IT آشنایی دارد.

چرا این کمپین را ایجاد کردیم؟

ما برای قدم گذاشتن در این مسیر و پیشرفت در آن به آموزش‌های تخصصی نیاز داریم. باید افراد مجربی کنارمان باشند تا بتوانیم با کمک آن‌ها به اهدافمان برسیم و کسب‌وکار خود را با ریسک کمتری راه‌اندازی کنیم.

حال کارخانه نوآوری هم‌آوا، چنین بستری را در برنامه‌ای تخصصی و صددرصد آنلاین برای تیم‌های امثال ما در سراسر کشور فراهم نموده و ما برای شرکت در آن نیازمند به این پول می‌باشیم. ما قرار است در این برنامه حدود 100 ساعت آموزش با متخصصین، دورهمی‌های انتقال تجربه با بزرگان اکوسیستم کارآفرینی و جلسات راهبری خصوصی برای رشد سریعتر کارمان وجود دارد.

در کنار ما باشید برای افزایش مهارت‌‌هایمان برای تحقق رؤیایمان.

اشتراک

100,000 از 50,000,000 ریال

برای حمایت از کمپین بایستی به حساب کاربری خود وارد شوید:
اگر در پلتفرم نوآوری هم آوا حساب دارید، وارد حساب خود شوید
ورود به حساب کاربری
اگر تا کنون ثبت نام نکردید، برای حمایت ثبت نام کنید
ثبت نام حامی
1 حمایت
رامین سلیمانی
100,000 ریال

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.