بازار آنلاین واچار

دغدغه ما:

واچار با هدف ایجاد یک بستر جامع و کامل و در عین حال بسیار ساده برای ایجاد فروشگاه اینترنتی بوجود آمده است، در این بستر هر فردی که دارای محصول برای فروش باشد می تواند عضو شود، فروشگاه خود را ایجاد کند و به فروش در فضای اینترنت بپردازد.

واچار به گونه ای کار می کند که شما وقتی سفارشی از هر نقطه ی ایران دارید، واچار محصول را از محل شما دریافت می کند و برای خریداران شما در سراسر کشور ارسال می کند.

همچنین ما تمامی خدماتی که هر فروشگاه اینترنتی نیاز دارد را یکجا جمع کرده ایم و به صورت جامع در اختیار شما می گذاریم تا هیچ نیازی احساس نکنید.

تیم واچار با مشاوره های دقیق در این مسیر شما را یاری می دهد تا هر فرد یک فروشگاه اینترنتی برای خود یا کسب و کار خود داشته باشد و بی دردسر بفروشد.

مهارت‌های تیم:

در طی این مسیر بنده و افراد تیم با توجه به مشکلاتی که در هر حوزه برای ما پیش آمد سعی در افزایش دانش خود در آن زمینه کردیم و با پرداخت هزینه دانش خود را به تجربه هایی ارزشمند تبدیل کردیم و اکنون در بیشتر زمینه ها مخصوصا بازاریابی آنلاین به مهارت رسیده ایم.

رؤیاهای تیم:

رویای ما این است برای هر ایرانی یک فروشگاه اینترنتی داشته باشد و بی دردسر بتواند با خریدان ارتباط برقرار کند و ما یک زیرساخت فروش کامل را در اختیار آن ها قرار دهیم و یک بازار آنلاین بزرگ را بسازیم که همچون اسم واچار که به همین معناست.

اشتراک

10,000,000 از 10,000,000 ریال

برای حمایت از کمپین بایستی به حساب کاربری خود وارد شوید:
اگر در پلتفرم نوآوری هم آوا حساب دارید، وارد حساب خود شوید
ورود به حساب کاربری
اگر تا کنون ثبت نام نکردید، برای حمایت ثبت نام کنید
ثبت نام حامی
5 حمایت
2767***935
4,000,000 ریال
مهسا انتظامی
3,000,000 ریال
رز مخیر
1,900,000 ریال
محمد هادی کرمی عطا
1,000,000 ریال
محمد حسین شیری علی آباد
100,000 ریال

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


پلتفرم نوآوری هم آوا

هم‌آوا

“شرکت هم‌آوا” ( با نام ثبتی کارخانه نوآوری هم‌آوا) از ادغام شتاب‌دهنده آواتک در حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات (شامل شتابدهنده آواگیمز)، شتاب‌دهنده شزان در حوزه فناوری‌های همگرا، فضای کاری اشتراکی زاویه و شرکت نوآوا ارائه‌‌کننده‌ی راه‌ کارهای رشد به کسب‌وکارها، شکل گرفته است و اکنون در محل کارخانه نوآوری آزادی مشغول به کار است.

همراهان

ساخته شده با و در کارخانه نوآوری هم‌آوا (پائیز۱۳۹۹ )