بیایید سهمی در آینده هوشمند داشته باشیم!

دغدغه ما:

1- تامین مالی برای خرید تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی پروژه
2- استفاده از دوستان و آشنایان برای تبلیغ در مورد پروژه در پلفت فرم های گوناگون (تلگرام، اینستاگرام، تبلیغات میدانی، تبلیغ در دیگر برنامه های ارتباط جمعی) و یافتن افراد مناسب برای سرمایه گذاری یا خرید محصول پروژه
3- کمک به ساخت یک پیج مناسب در اینستا گرام (و دیگر برنامه های جایگزین) و مدیریت آن برای معرفی محصولات، جذب فالوئر، فروش و کلن همه مواردی که به تقویت فروش و جمع آوری سرمایه به شرکت کمک کند.
4- معرفی افراد مناسب به تیم با توانایی های مرتبط در جهت هر چه قوی تر کردن تیم.

مهارت‌های تیم:

1- پیش زمینه قوی در یادگیری ماشینی شامل مهارت های برنامه نویسی، کار با پکیج های مختلف مرتبط با هوش مصنوعی در پایتون
2- پیشینه آکادمیک قوی، همه اعضای تیم دارای مدرک دکترا از بهترین دانشگاه های ایران در زمینه مرتبط با پروژه هستند. این پیشینه ی آکادمیک به تیم برای یافتن افراد مناسب در جهت حل مسائل و مشکلات تکنیکی و فنی کمک میکند.
3- توانایی برقرای ارتباط اجتماعی و جذب افراد مناسب، متقاعد کردن و اثرگذاری بر افراد در جهت کمک به منافع تیم
4- توانایی انجام کار گروهی، اعضای تیم همگی سالها یکدیگر را میشناسند و از تواناییهای یکدیگر آگاهی دارند. این سبب میشود که در زمینه ی تقسیم کار بتوانند به صورت بهینه ای عمل کنند و وظیفه هر فرد و مسیر پیش روی او برای پیشرفت پروژه مشخص باشد.
5- ذهن پویا و خلاق و توانایی کلی نگری و دید جامع(از بالا) به مسائل که سبب تسریع در یافتن راه حل ها در مسائل پیش روی می باشد.

رؤیاهای تیم:

ما هدف بسیار بزرگی را دنبال میکنیم. می خواهیم در نهایت به یک شرکت بزرگ و بسیار تاثیر گذار در زمینه کاربردهای هوش مصنوعی در ایران و حتی دنیا باشیم. برای رسیدن به این هدف چندین مرحله باید طی شود. می توان روندی به صورت زیر برای پیشرفت شرکت در نظر گرفت هر چند در طی این مسیر این مراحل میتوانند اصلاح شوند یا تغییر کنند.
1- ایجاد یک شرکت برای پرو مجازی لباس، عینک، امتحان کردن مدل های مختلف موی سر برای اصلاح در آرایشگاه و فروش این تکنولوژی به مشتری های بالقوه
2- گسترش دامنه فعالیت شرکت و ارائه راهکاری هوش مصنوعی به شرکت های مختلف برای افزایش بهره وری، کاهش هزینه، حرکت به سمت اتوماسیون تمام فعالیت های یک شرکت که منجر به کاهش قابل توجه هزینه و افزایش تولید میشود.
3- ورود به حوزه های مختلفی که پتانسیل فراوانی برای تحول در آنها بواسطه استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی متصور است. از مشاوره آنلاین پزشکی با یک بات هوش مصنوعی گرفته (که میتواند با توجه به قدرت گروه بندی و ارجاع به حافظه بسیار بزرگ خود بسیار دقیقتر از عامل انسانی به تشخیص بیماری کمک کند) تا کنترل هوشمند ترافیک و حمل و نقل اتوماتیک و هوشمند. از رساندن اتوماتیک و هوشمند مرسولات پستی گرفته تا جراحی های از راه دور. از کشاورزی مکانیزه و بدون دخالت انسان گرفته تا خطوط تولید هوشمند بدون عامل انسانی
4- رویای ما رسیدن به مرحله سوم است. شرکتی که در همه این زمینه ها فعالیت میکند و در هر مورد بهترین است.

اشتراک

0 از 10,000,000 ریال

برای حمایت از کمپین بایستی به حساب کاربری خود وارد شوید:
اگر در پلتفرم نوآوری هم آوا حساب دارید، وارد حساب خود شوید
ورود به حساب کاربری
اگر تا کنون ثبت نام نکردید، برای حمایت ثبت نام کنید
ثبت نام حامی

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


پلتفرم نوآوری هم آوا

هم‌آوا

“شرکت هم‌آوا” ( با نام ثبتی کارخانه نوآوری هم‌آوا) از ادغام شتاب‌دهنده آواتک در حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات (شامل شتابدهنده آواگیمز)، شتاب‌دهنده شزان در حوزه فناوری‌های همگرا، فضای کاری اشتراکی زاویه و شرکت نوآوا ارائه‌‌کننده‌ی راه‌ کارهای رشد به کسب‌وکارها، شکل گرفته است و اکنون در محل کارخانه نوآوری آزادی مشغول به کار است.

همراهان

ساخته شده با و در کارخانه نوآوری هم‌آوا (پائیز۱۳۹۹ )