تولید محصولات شیمیایی دانش بنیان

دغدغه ما:

با توجه به پیشرفت روزافزون صنایع مختلف کشور و افزایش نیاز کشور به محصولات مختلف شیمیایی در حوزه های گوناگون، این رسالت احساس شد که به عنوان جمعی از فارغ التحصیلان دانشکده شیمی دانشگاه تهران با بهره گیری از دانش جمعی سعی در تولید محصولات شیمیایی که مورد نیاز بخش های مختلف بوده و به صورت وارداتی در کشور موجود هستند برآییم. با تعیین این هدف فعالیت تیم تحقیقاتی گروه از ابتدای سال 1397 آغاز شد که تاکنون منجر به ثبت 4 اختراع، دو اظهارنامه در مرحله ثبت و دو گواهی نانومقیاس در مرحله ثبت گردیده است.
امیدواریم با تلاش روز افزون و با عنایت به سیاست اقتصاد مقاومتی ابلاغی رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) بتوانیم با تولید محصولات با کیفیت هم از خروج ارز از کشور جلوگیری کرده و هم با صادرات این محصولات ارز آوری نیز به همراه داشته باشیم.

مهارت‌های تیم:

اعضای تیم همگی از فارغ التحصیلان دانشکده شیمی دانشگاه تهران از گرایش های مختلف هستند که بسته به نوع گرایش تخصص های خاص خود را دارا میباشند.
1- دکتر حمید عمادی: استاد یار دانشکده شیمی دانشگاه مازندران – دکترای تخصصی نانومواد معدنی از دانشگاه تهران. مشاور و راهنمای تیم که در تمام گرایشهای رشته شیمی متخصص بوده و در حال حاضر مسئول بخش استعدادهای درخشان دانشگاه مازندران نیز میباشند.
2- حامد احمدی: کارشناس ارشد شیمی تجزیه از دانشگاه تهران – ایشان با توجه به رشته تخصصی خود در امور آنالیز مواد، جمع آوری داده ها و متخصص در محصولات دارویی.
3- امیرحسین جابری زاده: کارشناسی شیمی کاربردی از دانشگاه تهران – متخصص در سنتز مواد شیمیایی – پتنت خوانی و انجام آنالیزهای لازم برای مهندسی معکوس مواد.
4- حمید مبارک: کارشناسی ارشد علوم و فناوری نانوشیمی از دانشگاه تهران – سنتز نانومواد- نگارش پتنت – تهیه مواد شیمیایی مرتبط با صنایع نفت و پتروشیمی

رؤیاهای تیم:

رویای اصلی همه اعضای تیم این است که بتوانیم بخش قابل توجهی از نیاز کشور به محصولات شیمیایی وارداتی را مرتفع ساخته و با گسترش روزافزون کار و کسب خود برای عده ی بیشتری از فارغ التحصیلان دانشگاه تهران در رشته های مختلف کارآفرینی نماییم.

اشتراک

11,000,000 از 10,000,000 ریال

برای حمایت از کمپین بایستی به حساب کاربری خود وارد شوید:
اگر در پلتفرم نوآوری هم آوا حساب دارید، وارد حساب خود شوید
ورود به حساب کاربری
اگر تا کنون ثبت نام نکردید، برای حمایت ثبت نام کنید
ثبت نام حامی
4 حمایت
2592***912
4,000,000 ریال
6653***912
3,000,000 ریال
5294***912
3,000,000 ریال
حمید مبارک
1,000,000 ریال

3 دیدگاه برای “تولید محصولات شیمیایی دانش بنیان

  1. سلام
    یه پیشنهاد :
    چون گرایشات مواد شیمی بسیار بسیار گسترده است بنظرم اگر از همین الآن در حوزه مشخص ورود کنید که مهمتر ، استراتژیک تر باشه هم بک افکاخودتون جهت میدید و هم تخصصی تر عمل میکنید .

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.