ریحانک

دغدغه ما

بیماری کوید 19 ناتوانی طب کلاسیک و طب نوین را در فایق آمدن بر بیماریها به خیلی ها ثابت نمود و این امر باعث شد تا مردم اعتمادی تازه به طب سنتی پیدا کنند چون از این طب که نتیجه گرفته و درمان شدند .
لذا ایجاد پلتفرمی برای ویزیت آنلاین طبیبان طب سنتی و اسلامی بیش از پیش احساس می شود و از طرفی نیز پلتفرم های زیادی برای ویزیت آنلاین پزشکان وجود دارد ولی متاسفانه پلتفرمی که مختص طبیان طب سنتی باشد میشود که وجود ندارد.

مهارت‌های تیم

تیم ما از افرادی مختلفی با تخصصهای مختلف تشکیل شده است که شامل:
دو نفر طبیبان حاذق طب سنتی و اسلامی
یکنفر برنامه نویس وب
یکنفر برنامه نویس اپلیکیشن
مدیر اجرایی
روابط عمومی و دیجیتال مارکتینگ

رؤیاهای تیم

رویای ما فراهم کردن امکان بهره گیری عموم مردم از طبیبان حاذق سنتی و اسلامی در جای جای میهن اسلامی است. تا بواسطه این پلتفرم مردمان هر شهری از ایران ما بتوانند به طبیبان حاذق به راحتی دسترسی یابند هرچند که این طبیب فرسنگ ها دور باشد و آرزوی ما سلامتی تامه مردم هست.

اشتراک

0 از 10,000,000 ریال

برای حمایت از کمپین بایستی به حساب کاربری خود وارد شوید:
اگر در پلتفرم نوآوری هم آوا حساب دارید، وارد حساب خود شوید
ورود به حساب کاربری
اگر تا کنون ثبت نام نکردید، برای حمایت ثبت نام کنید
ثبت نام حامی

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


پلتفرم نوآوری هم آوا

هم‌آوا

“شرکت هم‌آوا” ( با نام ثبتی کارخانه نوآوری هم‌آوا) از ادغام شتاب‌دهنده آواتک در حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات (شامل شتابدهنده آواگیمز)، شتاب‌دهنده شزان در حوزه فناوری‌های همگرا، فضای کاری اشتراکی زاویه و شرکت نوآوا ارائه‌‌کننده‌ی راه‌ کارهای رشد به کسب‌وکارها، شکل گرفته است و اکنون در محل کارخانه نوآوری آزادی مشغول به کار است.

همراهان

ساخته شده با و در کارخانه نوآوری هم‌آوا (پائیز۱۳۹۹ )