ماهی پلاس

دغدغه ما:

یکی از اقلام غذایی که می تواند در برگیرنده اکثر نیازهای بدن باشد آبزیان دریایی هستند، از جمله دلایل پایین بودن مصرف آبزیان در کشور و به خصوص نواحی که به دریا دسترسی ندارند را می توان قیمت بالای آبزیان دریایی در این مناطق دانست. چالش دیگری که ساکنان این نواحی با آن روبرو هستند عدم دسترسی به ماهی و میگوی باکیفیت یا به اصطلاح صید روز می باشد. با توجه به موارد ذکر شده قصد داریم با راه اندازی یک فروشگاه آنلاین ماهی و میگو و فروش مستقیم آبزیان دریایی از جنوب کشور و ارسال سریع آن ها به اقصی نقاط کشور گامی بزرگ در راستای حذف واسطه ها و تامین محصولات باکیفیت با حداقل قیمت برداریم.

مهارت‌های تیم:

بزرگ ترین مهارت ما ارتباط با تامین کنندگانی است که با طرز تفکری مشابه با ما، رضایت مشتریان را بزرگ ترین منبع سود خود می دانند و به لطف ارسال سریع سفارشات، با حداقل قیمت بالاترین کیفیت را به خریداران خود ارائه می دهیم.

رؤیاهای تیم:

بزرگ ترین رویای ما در کوتاه مدت تامین ماهی و میگوی تازه برای مشتریان هدف و در بلندمدت یکپارچه سازی قیمت آبزیان دریایی در سطح کشور از طریق اعطای نمایندگی به فروشندگان و در نهایت صادرات این محصول با ارزش با بسته بندی و برند اختصاصی خود می باشد.

اشتراک

10,000,000 از 10,000,000 ریال

برای حمایت از کمپین بایستی به حساب کاربری خود وارد شوید:
اگر در پلتفرم نوآوری هم آوا حساب دارید، وارد حساب خود شوید
ورود به حساب کاربری
اگر تا کنون ثبت نام نکردید، برای حمایت ثبت نام کنید
ثبت نام حامی
2 حمایت
0795***935
5,000,000 ریال
محمدحسین‌ راهبان‌
5,000,000 ریال

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.