نرم افزار یکپارچه فروشگاهی و خدماتی

دغدغه ما

مشکل ارتباط بین مشتریان با فروشگاه ها و کارگاه های صنعتی.
فروشگاه های و کارگاه های صنعتی برای اینکه محصولات و نمونه کارهای خود را به مشتریان معرفی کنند، از راهکارهای معمول شبکه های اجتماعی و در برخی موارد سایت اختصاصی بهره می برند؛ که هریک به نوبه خود مزایا و معایبی دارند و اگر بخواهند اکثر امکانات را داشته باشند، باید در چند پیام رسان حضور داشته و یک سایت اختصاصی نیز راه اندازی نمایند. از اینرو مدیرت و یکپارچه سازی بسیار مشکل ساز (و در برخی اوقات طاقت فرسا) می شود. از آن گذشته، هزینه های زیادی را هم باید متحمل شوند. از اینرو بسیاری از این کار صرف نظر کرده و تنها به پیام رسان ها یا وبسایت اختصاصی اکتفا می کنند که این مسئله نیز با توجه به اهمیت دیده شدن در عصر دیجیتال، باعث می شود از رقبای خود عقب بمانند.

با توجه به مشکلات اشاره شده و بسیاری مشکلات دیگر که برای مشتریان وجود دارد، بر آن شدیم از تخصص و دانش خود در این زمینه بهره جسته و این مشکلات را به حداقل برسانیم. ما قصد داریم با طراحی پلتفرمی، همه امکاناتی که فروشگاه ها و کارگاه های صنعتی برای مدیریت هرچه بهتر کسب و کار و تعامل با مشتری های خود نیاز دارند (از جمله: ثبت مکان فروشگاه روی نقشه، سیستم حسابداری آنلاین، معرفی محصولات و خدمات، ارسال و دریافت پیام ، ارسال صورتحساب و…) را برای آنها به صورت یکپارچه فراهم آورده تا مشتریان با استفاده از فیلتر های قدرتمند و پیچیده، بهتر بتوانند به محصول و یا خدمت مورد نظر خود دست یابند.

مهارت‌های تیم

تخصص تیم ما :
برنامه نویسی و طراحی وب با تکنولوژی ASP.NET Core 5 می باشد که آخرین تکنولوژی مایکروسافت در این زمینه بوده و از امنیت و سرعت فوق العاده ای برخوردار است.
آشنایی نسبی با پایگاه داده های NoSQL که در مبحث کلان داده و طراحی چنین اپلیکیشن هایی امری ضروری هستند.
آشنایی با هوش مصنوعی که علایق و وضعیت کاربران را شناسایی کرده و راحتی استفاده از اپلیکیشن را فراهم می کند.

ما پس از طراحی سایت های مختلف برای فروشگاه ها و کارگاه های صنعتی و شناخت واقعی نیازهایشان تصمیم به طراحی این اپلیکیشن گرفتیم. ما تقریبا با تمام نیاز های کاربران در این زمینه آشنایی داریم و مدت زیادی است که به صورت جدی به ساخت این اپلیکیشن فکر می کنیم. البته برای تقویت تیم به افراد دیگری هم نیاز داریم که با کمک شما عزیزان و جذب سرمایه اولیه می توانیم به این مهم دست یابیم.

رؤیاهای تیم

چشم انداز ما این است که تا دو سال دیگر حداقل بتوانیم 30 میلیون کاربر جذب کنیم و برای هزاران نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم شغل ایجاد نماییم.
————————————————————————————————————————————————————————————————————–
لطفاً هر مبلغی که برایتان مقدور می باشد برای کمک به واریز کنید تا در رویای ما سهیم باشید و ما نیز برای شروع هرچه قدرتمندتر استارتاپمان سرمایه ای در اختیار داشته باشیم.
پیشاپیش از همه شما ممنونیم.

اشتراک

15,000,000 از 10,000,000 ریال

برای حمایت از کمپین بایستی به حساب کاربری خود وارد شوید:
اگر در پلتفرم نوآوری هم آوا حساب دارید، وارد حساب خود شوید
ورود به حساب کاربری
اگر تا کنون ثبت نام نکردید، برای حمایت ثبت نام کنید
ثبت نام حامی
8 حمایت
1974***913
5,000,000 ریال
حسین رفیعی طاقانکی
500,000 ریال
4571***913
500,000 ریال
عظیمه گودرزی
3,000,000 ریال
0396***937
2,000,000 ریال
فريىون رفيعي
2,000,000 ریال
رقیه رفیعی طاقانکی
1,000,000 ریال
مهرانگیز گودرزی
1,000,000 ریال

2 دیدگاه برای “نرم افزار یکپارچه فروشگاهی و خدماتی

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.