پلتفرم آموزش تعاملی هوشمند دانش‌آموزی

دغدغه ما:

طی دهه‌های اخیر، استفاده از فناوری اطلاعات بسیاری از حوزه‌های زندگی ما را دگرگون کرده است. حوزه‌های پیشگام در استفاده از این راهکار، حتی با ظهور بحران کرونا و ضرورت کاستن یا قطع خدمات حضوری نیز، آسیب ندیدند و رشد هم ‌کردند.
اما آموزش عمومی که با وجود قابلیت‌های فراوان برای استفاده از این راهبرد، از این تحول به دور مانده بود، از این بحران به شدت آسیب دید.
به نظر می رسد عامل اصلی این تاخیر و آسیب، اصرار بر تداوم آموزش سنتی در بستر فضای مجازی و بی توجهی به قدرت فناوری اطلاعات در تسهیل و تعمیق آموزش حضوری و غیرحضوری است. هدف این کمپین ارائه پلتفرمی آموزشی با ویژگی‌های تعاملی و هوشمندی است تا با استفاده از دستاوردهای حوزه‌های فناوری اطلاعات و هوش مصنوعی است بر کارایی آموزش غیرحضوری بیافزاید و پس از پایان بحران کرونا نیز به مکمل آموزش حضوری بدل گردد.

مهارت‌های تیم:

۱.آشنایی با برنامه درسی ملی و ساختار آموزشی از دیدگاه نظری و حرفه‌ای
۲.مشارکت در طراحی و اجرای پروژه‌های فناورانه در سطح ملی

۳. توانایی تحلیل کسب و کارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات

رؤیاهای تیم:

تبدیل پلتفرم به مکمل آموزش حضوری و یکی از ارکان برنامه درسی ملی

اشتراک

10,000,000 از 10,000,000 ریال

برای حمایت از کمپین بایستی به حساب کاربری خود وارد شوید:
اگر در پلتفرم نوآوری هم آوا حساب دارید، وارد حساب خود شوید
ورود به حساب کاربری
اگر تا کنون ثبت نام نکردید، برای حمایت ثبت نام کنید
ثبت نام حامی
4 حمایت
8682***912
4,500,000 ریال
محمدمهدی‌ فرزبد
3,000,000 ریال
بهزاد چناقلو
1,500,000 ریال
0013***938
1,000,000 ریال

5 دیدگاه برای “پلتفرم آموزش تعاملی هوشمند دانش‌آموزی

 1. سلام
  الان چی قراره ساخته بشه دقیقاً؟ سایته؟ نرم افزاره؟ اپلیکیشنه؟ دستگاه فیزیکیه؟ ما قراره بابت چی پول بدیم و این که جاییزه ای چیزی به ما نمی دین اگه پول بدیم؟ حداقل یه اکانت رایگان؟
  این چیزی که قراره بسازید نمونه ی مشابه نداره؟ حتما داره. فرقش با اونا چیه؟ اون قسمت هوش مصنوعی چی کار می کنه دقیقاً؟
  اون قسمت مهارت های تیم رو اصلاً متوجه نشدم. کدوم تیم؟ آشنایی با برنامه ی درسی ملی یعنی چی؟ از دیدگاه نظری و حرفه ای یعنی چی؟
  و در آخر، هیچ کس واسه کار راه انداختن لنگ یک میلیون تومان نیست.
  (دکمه ی لایسنس اگریمنت هم خرابه)

  1. سلام آرش جان
   ممنون که وقت گذاشتی و به اشکالات نحوه معرفی کار اشاره کردی. سعی می کنیم به هم سوالاتت جوب بدبم و تو فرصتهای دیگه‌ای که برای معرفی کار داریم، مواردی رو که گفتی در نظر بگیرم.

   چیزی که قراره ساخته بشه اپلیکیشنه. ویژگیش اینه که شامل محتوای درسیه و علاوه براین از یادگیرنده بازخورد می‌گیره. مثلا این که کاربر به چه سوالاتی درست جواب داده ، چقدر وقت صرف مطالعه کرده، چه بخشایی رو خونده، با توجه به جواباش چه بخشایی رو یاد گرفته یا نگرفته و مواردی شبیه به این ذخیره و به خودش یا معلمش گزارش می‌شن. اگه خیلی کلی بخواییم صحبت کنیم ایده اصلی شبیه ایده پشت جعبه لایتنره که یه معیارهایی برای تهیه فهرست مطالب یادگرفته شده داره و مطالب یاد گرفته نشده رو تکرار می‌کنه. فرقش با لایتنر اینه که ابزارهای هوشمند امکانات خیلی زیادی دارن و‌ می‌تونن فرایند یادگیری رو جذابتر و از حالت یکنواخت خارج کنن. سریع بازخورد بدن و روند پیشرفت یا توقف یادگیرنده رو ترسیم کنن تا در صورت نیاز این روند تصحیح بشه. در زمان فعلی می تونه بخش عمده ای از خلا وجود کلاسهای حضوری رو پرکنه و در شرایط عادی هم مکمل آموزش حضوری باشه.

 2. سایت توضیحات بسیار ناقصی ارائه می دهد. ضمن اینکه شرایط ثبت نام دشوار است. شماره شبا همیشه همراه انسان نیست. اطلاعات که ذخیره شد هیچ راهی برای برگشت به صفحه ای که مثلا من می خوام از طرح دوستم حمایت کنم نبود. به نظرم خود سایت هنوز خیلی جای کار دارد. این سایت طوری دیزاین شده که فقط ایده پردازان که با آن آشنا هستند و می دانند در اینجا چه می گذرند صبر و حوصله و دقت به خرج خواهند داد و بقیه مثل من ترجیحشان این است که به دوست ایده پردازشان بگویند شماره کارت بده پول را به حسابت بریزم من حوصله این کارها را ندارم. به جنبه های روان شناسانه و جامعه شناسانه کار توجه نشده

  1. اون شماره شبا الکیه. من که الکی یه عدد زدم رد شد. اصلا چرا باید شماره شبا بپرسن؟ مگه می خوان به ما پول بدن؟

   1. مبلغ کمپین های ناموفق به حساب واریز کننده ها برگشت داده میشه و برای اون بازگشت نیاز به شماره شبا هست که در متن قوانین ابتدایی هم حامی تایید کرده که این شماره متعلق به خودشه.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.