چهل هم یار

دغدغه ما:

داستان ما از یک روز خیلی سرد و تارک شروع شد. روزی که حس می کنی سرما تمام وجودت را فراگرفته، روزی که ناامیدی تو تک تک سلول های بدنت رخنه کرده، سرت پر از افکار یاس آوره، روزی که همش با خودت تکرار می کنی “ای کاش یکی بود و این موضوع را زودتر به من می گفت”. برای توضیح داستان مون باید برگردیم به چندسال قبل، یعنی همون موقع ای که به عنوان کارشناس تولید در یک شرکت کوچک کار می کردم. اوایل همه چیز خوب بود اما بعداز مدتی انگار در یک باتلاق روزمرگی گیرافتاده بودم. خیلی از مسائل انگار از جلوی چشممان حذف شده بود. مشکلات هروز داشت زیاد و زیادتر می شد و ما با خیال واهی حل مشکل، روزهای خودمون را پشت سر می گذاشتیم؛ تا این که یک روز با یک مشکل بزرگ مواجه شدیم “خط تولید متوقف شد” انگار همه مشکلات با هم متحد شده بودن که ما را شکست بدهند. اونجا بود که مدیر واحد تولید به من گفت”ای کاش یکی بود و این موضوع را زودتر به من می گفت”و اینجا بود که *چلچراغ *شکل گرفت. اگرچه ابتدا کم سوء و کم حرارت بود ولی امیدوار بودیم بتونیم مکانی ایجاد کنیم که صنعتگران بتونند مصمم و امیدوارانه به رویاها و اهدافشان بیندیشند.

مهارت‌های تیم:

چهلچراغ مکانی است برای امیدوار شدن جایی که می تونی زیر نورش ساعت ها بشینی و بدون استرس مشکلاتت را با بقیه همکارانت در صنعت خودت یا دیگر صنایع به راحتی به اشتراک بذاری. جایی که می تونی خودت را به روز کنی، تو سمینارهای آموزشیش شرکت کنی وچیزهای جدید یاد بگیرید. جایی که می تونی با اطمینان شرکت یا واحد های سازمانت را عارضه یابی کنی و از علم و تجربه مشاوره ها و مربیاش استفاده کنی.
هر کمک شما می تونه گرمابخش کسب وکار یکی از دوستانتون یا شایدم یکی از همکارانتون باشه. بیایم در این روزهای سخت روشنی بخش صنعتگرامون باشیم. بیایم گرمابخش هم باشیم و کمکون را از هم دریغ نکنیم.
ضمنا یادتون نره که ما رو در اینستاگرام فالو کنید www.instagram.com/Chel40rag
با ما در چلچراغ همراه باشید… .

رؤیاهای تیم:

امیدوار یم بتونیم مکانی ایجاد کنیم که صنعتگران بتونند امیدوارانه به رویاهای خود بیندیشند.

 

اشتراک

1,200,000 از 10,000,000 ریال

برای حمایت از کمپین بایستی به حساب کاربری خود وارد شوید:
اگر در پلتفرم نوآوری هم آوا حساب دارید، وارد حساب خود شوید
ورود به حساب کاربری
اگر تا کنون ثبت نام نکردید، برای حمایت ثبت نام کنید
ثبت نام حامی
1 حمایت
وحید رضایی
1,200,000 ریال

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.