کاملیاست

دغدغه ما

اولین دغدغه ما داشتن ایده ها وطرحهای نوآور ،فناور ،قابل اجرا وصنعتی ست که پشت سرهم در ذهن ما شگفته وآفریده می شود و ما فقط چهارتای آنها را توانسته ایم ثبت اختراع کنیم ودر مورد یکی از آنها ثبت پتنت بین المللی به شماره PCT/IR2018/050014 و بعنوان Easy dispenser pock adhesive tape device هم انجام داده ایم ولی هنوز تولید انبوه وتجاریسازی نتوانسته ایم بکنیم و این دغدغه بزرگ ما است حال چه کنیم محتاجیم به پیام امیدویاری.
دومین دغدغه موجود همان مشگل موجودیست در زمانی که افراد هنگام پوشیدن ودر آوردن دمپایی ها از پای خود در داخل سرویس های بهداشتی وحمام با آن دست به گریبان اند واین برای همگان همیشه ناراحت کننده بوده و می باشد.
مشگلات موجود در هنگام بهره برداری از دمپایی ها در سرویس بهداشتی وحمام :
1- به هم ریختگی دمپایی ها و افتادن آنها بر روی هم رخ می دهد
2- ماندن آب در داخل دمپایی ها و خیس بودن آنها به وفور دیده می شود
3- ریخته شدن آب بر روی دمپایی های دیگر و خیس شدن دمپایی هایی که در کف سرویس بهداشتی هستند قابل مشاهده بوده و می باشد.
4-گیر کردن دمپایی ها در پشت درب ،زیر درب و بین درب و دیوار در داخل سرویس بهداشتی و حمام که باعث بوجود آمدن سختی در باز و بسته کردن درب و همچنین به احتمال زیاد باعث پاره شدن دمپایی ها بدلیل قرارگیری در چنین شرایطی می شود.
5- برداشتن دمپایی ها با دست جهت گذاشتن آنها در سمت کنار دیوار و نظم دادن به آنها یک کار غیر بهداشتی است که این روز ها خطر ابتلا به بیماری کرونا هم به آن افزوده می شود .
6-خم شدن با پوسچر نامناسب بدنی جهت برداشتن و چیدمان دمپایی ها باعث وقوع گرفتگی ، درد در ناحیه کمر و در مواقعی هم دیسک کمر را موجب می شود .
7- دمپایی ها در بعضی مواقع بدلیل استفاده مکرر دچار کثیفی می شوند پس در جهت رعایت بهداشت و جلوگیری از شیوع بیماری های واگیردار بایستی مرتب شسته شوند که نیازمند ساخت دستگاهی بنام دمپایی شویی می باشد مثل (لباس شویی )این است یکی از ایده های ما.

مهارت‌های تیم

1- ارائه دهنده ایده ها وطرح های نوآورانه ،فناور،صنعتی و قابل اجرا
2- مهارت در ثبت اختراع و ساخت یک نمونه از اختراع
3- مهندس صنایع ،کارشناس ایمنی صنعتی ومحیط کار
4- کارشناس حسابداری

رؤیاهای تیم

1-داشتن کارخانه ای صنعتی با تجهیزات به روزوپرسنل با دانش به روز و توانمند در جهت بررسی وپایش ایده ها و طرح ها ،ساخت وتولید آنها ،بازاریابی ، تجاریسازی وفروش آنها بطور گسترده بطوریکه یکه تاز بازار داخلی وخارجی باشد تا مشگلات موجود موجودات و نباتات را حل و برطرف نماید وقدمی بسوی آینده بردارد.

اشتراک

0 از 10,000,000 ریال

برای حمایت از کمپین بایستی به حساب کاربری خود وارد شوید:
اگر در پلتفرم نوآوری هم آوا حساب دارید، وارد حساب خود شوید
ورود به حساب کاربری
اگر تا کنون ثبت نام نکردید، برای حمایت ثبت نام کنید
ثبت نام حامی

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


پلتفرم نوآوری هم آوا

هم‌آوا

“شرکت هم‌آوا” ( با نام ثبتی کارخانه نوآوری هم‌آوا) از ادغام شتاب‌دهنده آواتک در حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات (شامل شتابدهنده آواگیمز)، شتاب‌دهنده شزان در حوزه فناوری‌های همگرا، فضای کاری اشتراکی زاویه و شرکت نوآوا ارائه‌‌کننده‌ی راه‌ کارهای رشد به کسب‌وکارها، شکل گرفته است و اکنون در محل کارخانه نوآوری آزادی مشغول به کار است.

همراهان

ساخته شده با و در کارخانه نوآوری هم‌آوا (پائیز۱۳۹۹ )