کمپین یک رکاب تا فردایی سبز

دغدغه ما:

کمک به حفظ محیط زیست یکی از مهمترین دغدغه‌های فعالیت اقتصادی و اجتماعی است. که در پی آن افزایش تندرستی و سلامت جامعه به خصوص در شرایط کنونی جامعه یکی از اصلی ترین دغدغه ها میباشد . استفاده از دوچرخه در حمل ونقل شهری این امر را تسهیل کرده اما عدم تعادل آن در برابر ضربات موجب کاهش استفاده از آن میشود . حال ما با استفاده از جدید ترین نوآوری و تکنولوژی ها موفق به ساخت سیستمی برای دوچرخه ها شدیم که باعث حفظ تعادل و باعث حفظ جان فرد در برابر تصادفات میشود . این سیستم پتنت بین الملل اروپا و گواهی ثبت اختراع ایران را داراست و عضو سازمان جهانی اختراعات IFIA زیر نظر سازمان ملل متحد است .

مهارت‌های تیم:

تیم ما از دانشجویان تلاش گر ومتخصص همراه با افراد با تجربه در زمینه های مرتبط با صنایع مکانیک ، الکترونیک ، هوافضا ، IT آموزش دیده میباشدکه با سرمایه گذاری و اعتماد سرمایه گذاران طرح وارد چرخه تولید شده که از دغدغه های مصرف کنندگان آگاه است و همواره در تلاش است تا یک محصول با کیفیت ایرانی را با استفاده از هنر، مهندسی و ذوق ایرانی با تضمین پشتیبانی خدمات به دست مصرف کننده برساند .

رؤیاهای تیم:

تیم ما با راه اندازی این استارت آپ در هدف است تا باعث اشتغال زایی جوانان این مرز و بوم گردد و دوچرخه را به چرخه حمل ونقل شهری برگرداند تا با این امر موجب کاهش ترافیک شهری ، آلودگی هوا و افزایش تندرستی و شادابی افراد جامعه به خصوص در شرایط کنونی جامعه گردد . ما برای قدم گذاشتن در این مسیر و پیشرفت در آن به آموزش‌های تخصصی نیاز داریم. باید افراد مجربی کنارمان باشند تا بتوانیم با کمک آن‌ها به اهدافمان برسیم و کسب‌وکار خود را با ریسک کمتری راه‌اندازی کنیم.

هدف از راه اندازی این کمپین جمع آوری هزینه ساخت این محصول با کمترین ریسک ممکن در زمان رکود بازار است که علاوه بر تولید 100 دوچرخه تعادلی خورشیدی ، موجب انتخاب پایتخت شهر سبز آسیا از طریق برنامه محیط زیست سازمان ملل متحد خواهید شد . که به دنبال آن 100 دانش آموز تحت حمایت ما قرار خواهند گرفت.

حال کارخانه نوآوری هم‌آوا، چنین بستری را در برنامه‌ای تخصصی و صددرصد آنلاین برای تیم‌های امثال ما در سراسر کشور فراهم نموده و ما برای شرکت در آن نیازمند به این پول می‌باشیم. ما قرار است در این برنامه حدود ۱۰۰ ساعت آموزش با متخصصین، دورهمی‌های انتقال تجربه با بزرگان اکوسیستم کارآفرینی و جلسات راهبری خصوصی برای رشد سریعتر کارمان وجود دارد.

در کنار ما باشید برای افزایش مهارت‌‌هایمان برای تحقق رؤیایمان.

اشتراک

11,000,000 از 10,000,000 ریال

برای حمایت از کمپین بایستی به حساب کاربری خود وارد شوید:
اگر در پلتفرم نوآوری هم آوا حساب دارید، وارد حساب خود شوید
ورود به حساب کاربری
اگر تا کنون ثبت نام نکردید، برای حمایت ثبت نام کنید
ثبت نام حامی
14 حمایت
خبازی
500,000 ریال
احدی
500,000 ریال
4347***921
500,000 ریال
4347***921
500,000 ریال
خبازی
50,000 ریال
الهام لیاقتی
50,000 ریال
5676***912
400,000 ریال
2616***919
2,000,000 ریال
4063***990
1,500,000 ریال
3494***918
1,000,000 ریال
ساسان کلافچی
1,000,000 ریال
4347***921
1,000,000 ریال
7966***918
1,000,000 ریال
7966***918
1,000,000 ریال

46 دیدگاه برای “کمپین یک رکاب تا فردایی سبز

 1. از محبت و انرژی تک تک شما عزیزان سپاس گذاریم . امیدوارم که بتوانیم در این مسیر جبران گوی حمایت تک تک شما عزیزان باشیم .

 2. داشتم دوچرخه یکی از شیرین ترین رویاهای دوران کودکیه، ممنون که هم به فکر کودکان و هم به فکر محیط زیست هستین!

  1. امیدواریم با این کمپین بتوانیم حامی خوبی برای محیط زیست و کودکان سرزمینمان باشیم

 3. درود
  حمایت، به هر طریق از اندیشه های نو و خیرخواهانه، کمک به رونق تیم های حاضر و اشتیاق برای شکل گیری استارتاپهای نوپای دیگر بویژه در راستای اهداف انسان دوستانه و توسعه پایدار است.
  صمیمانه برای شما نوآوران عرصه های فناوری و حامیان واقعی محیط زیست، آرزوی موفقیت روزافزون دارم.

  1. سلام جناب مهندس
   ممنون از حمایت و لطفی که همیشه به طرح ما داشتید ، امید است با تلاش و انگیزی ای که به ما میدهید ، بتوانیم در این مسیر از پا ننشینیم .
   براتون آرزوی سلامت و بهروزی دارم و امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشید … از حمایت و لطف بیکرانتون سپاسگذارم

  1. سرکار خانم مهندس ممنون دار تمام زحماتی که برای همراهی با ما میکشید هستیم . قطعا در این مسیر سخت حمایت شما بزرگترین انگیزه و روحیه برای ما هست.

 4. بسیار عالی ، امیدوارم که از شما دوست عزیزحمایت بشه تا بتونید در کشور خودمون این اختراع و نوآوری کنید

  1. از حمایتتتون کمال قدردانی را داریم و امیدواریم که این امر محقق گردد. ما هرگز شما را فراموش نخواهیم کرد.

 5. خیلی عالیه که جوانی به سن و سال شما هم چنین حرکت نوآورانه ای انجام داده امیدوارم که حمایت بشید

  1. به خاطر حمایتی که همیشه از ما دارید ، سپاسگذاریم . در این راه قطعا حمایت شما یکی از بهریک دلگرمی ها برای ماست . از لطف و محبت بی کرانتون سپاسگذارم

 6. سلام
  خبریک اختراع و ساخت یک دوچرخه بسیار هوشمند رو در هلند و به کمک گوگل دیدم آیا کارتون مثل همینه ؟

  1. سلام دوست عزیز . دوچرخه هلندی یک نمونه قدیمی با کمترین تکنولوژی هاست که مربوط به سال ۲۰۱۵ . این دوچرخه به دلیل استفاده از سیستم به دلیل شرایط کشور هلند و تعدد تعداد دوچرخه ، اخطار های زیادی رو به دوچرخه سوار میفرستاد به همین علت حواس دوچرخه سوار از حرکت پرت و گاها موجب تصادف میشود به همین دلیل این سیستم منسوخ شده است . سیستم ما به دوچرخه سوار اطلاع نمیدهد و چیزی شبیه به موتور خودران بی ام و میباشد .
   ممنون که انقدر دقیق و نکته سنج هستید و طرحمون رو بررسی کردید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.