Tehran Daynamics

دغدغه ما

سال هاست که قرار است روبات ها وارد زندیگی ما شوند و یک گروه آن روبات های خدماتی هستند که در پالایشگاه ها و صنایع و یا حتی منازل کاربرد دارند و مدل های بسیاری از این روبات ها ساخته شده است که به علت وجود پله ها و موانع موجود این روبات ها به همه جا نمی توانند دست رسی داشته باشند برای حل این مشکل تیم ما بر روی مهندسی معکوس و باز طراحی روبات های چهار پا یا همان روبات های چیتا کار می کند که می تواند به راحتی تمام به تمامی مکان ها دست رسی داشته باشد .

مهارت‌های تیم

یک از اصلی ترین مهارت های تیم ما مهندسی معکوس انواع سرور موتور های نسل جدید سرعت بالا است که تمامی قسمت های گیربکس و موتور و درایور در این موتور ها به سرعت یک پارچه در آمده است .

رؤیاهای تیم

تیم ما قصد دار با طراحی و ساخت روبات چیتا با ارزان ترین قیمت ممکن یک گام بزرگ استفاده عمومی روبات ها ورداشته و امید به آن است این تمیم تمام توان خود را به کار بگیرد تا تمامی سیستم ها را به صورت خودکار در بیارد.

اشتراک

500,000 از 10,000,000 ریال

برای حمایت از کمپین بایستی به حساب کاربری خود وارد شوید:
اگر در پلتفرم نوآوری هم آوا حساب دارید، وارد حساب خود شوید
ورود به حساب کاربری
اگر تا کنون ثبت نام نکردید، برای حمایت ثبت نام کنید
ثبت نام حامی
1 حمایت
مهدی‌ رحمانی‌
500,000 ریال

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


پلتفرم نوآوری هم آوا

هم‌آوا

“شرکت هم‌آوا” ( با نام ثبتی کارخانه نوآوری هم‌آوا) از ادغام شتاب‌دهنده آواتک در حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات (شامل شتابدهنده آواگیمز)، شتاب‌دهنده شزان در حوزه فناوری‌های همگرا، فضای کاری اشتراکی زاویه و شرکت نوآوا ارائه‌‌کننده‌ی راه‌ کارهای رشد به کسب‌وکارها، شکل گرفته است و اکنون در محل کارخانه نوآوری آزادی مشغول به کار است.

همراهان

ساخته شده با و در کارخانه نوآوری هم‌آوا (پائیز۱۳۹۹ )