Wood wool panel

دغدغه ما:

انسان امروزی دریافته است که در جریان توسعه روزافزون زندگی شهری و تبدیل شدن محیط زندگی از طبیعتی زیبا و جاندار به خیابان هایی پر سر و صدا و محصور در سازه های فلزی و بتونی گاهاً بی روح و یکدست با مصالحی یکسان و ظاهری تکرار شدنی جهت دستیابی به سلامت روحی و جسمی لازم نیازمند آن است که هر چه بیشتر از مواد برآمده از طبیعت و سازگار با سلامت خویش و محیط زیست در فضای اطرافش استفاده کند و تلاش کند که تا حد امکان محیطی آرام و دور از صداهای نامطلوب را برای خود فراهم آورد . از منظر دیگر بخش عظیمی از انرژی در دسترس صرف گرم و سرد نگه داشتن ساختمان ها در فصول مختلف می شود که تهیه ی این انرژی خود مستلزم دستیابی بیشتر در طبیعت و افزایش هزینه های مربوط به تامین آن است .
لذا این سؤال مطرح می شود که از چه مصالحی می توان استفاده کرد که در عین حال که از مقاومت مکانیکی بالایی برخوردار است هم طبیعی و سازگار با سلامت انسان و محیط زیست باشد و هم بتواند با ارائه ی ظاهری زیبا و متنوع امکان دستیابی به فضاهایی چشم نوازتر و دلچسبتر را فراهم آورد .

مهارت‌های تیم:

مهارت تولید این محصول با نقش عایق حرارتی که از هدر رفت انرژی بکاهد و با کاهش صداهای اطراف به ایجاد فضایی آرامتر کمک کند و همچنین رفتار این مصالح در برابر رطوبت و با شرایط مختلف آب و هوایی تاب بیاورد و با کسب استانداردهای لازم در خصوص مقاومت در برابر آتش سوزی و شرایط بحرانی این محصول را نسبت به مصالح دیگر منحصر بفرد نماید در اختیار ما می باشد.

رؤیاهای تیم:

با توجه به اینکه این محصول از نظر امنیت ساختمان در برابر آتش ، مقاومت مکانیکی و سبکی مصالح و مقاومت در برابر رطوبت و همچنین سازگاری بالا با سلامت انسان و محیط زیست دارای ویژگی های ممتازی می باشد ، لذا امیدواریم که از ان بتوان در تمامی محیط های مسکونی ، آموزشی ، اداری ، سالن های همایش ، سینماها ، مجموعه های تفریحی ، هتل ها ، رستوران ها ، پارکینگ ها و حتی استخرها بعنوان سقف کاذب ، دیوار پوش و یا به منظور عایق حرارتی در زیرکار دیوارها و کف استفاده نمود . این پنل ها علاوه بر کاربرد در فضاهای داخلی می توانند در فضای خارج از ساختمان نیز مورد استفاده قرار بگیرند و در آینده ای نزدیک امکان صادرات آن به کشورهای همسایه در اولویت ما خواهد بود .

اشتراک

10,000,000 از 10,000,000 ریال

برای حمایت از کمپین بایستی به حساب کاربری خود وارد شوید:
اگر در پلتفرم نوآوری هم آوا حساب دارید، وارد حساب خود شوید
ورود به حساب کاربری
اگر تا کنون ثبت نام نکردید، برای حمایت ثبت نام کنید
ثبت نام حامی
2 حمایت
5239***912
5,000,000 ریال
3968***912
5,000,000 ریال

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.