اشخاص

کاربر

کاربران در واقع اعضای تیم‌هایی هستند که در دوره شرکت می‌کنند، برای هر تیم یه اکانت ورود ساخته‌شده و تمامی اعضای تیم می‌توانند از همان اکانت استفاده نمایند. از آن‌جا که این پلتفرم در حالت نمایش عمومی قرار ندارد و ویژه تیم‌های ورودی است، تیم بایستی از قرار دادن اکانت خود در دسترس دیگران خودداری نماید.

مربی

مربی فردی است که در حوزه‌ای متخصص بوده و آن را بر اساس سرفصل‌های نظام نوآوری هم‌آوا برای تیم‌ها تدریس می‌نماید. مربی بر اساس رزومه و مهارت‌هایش توسط تیم متخصص هم‌آوا انتخاب می‌شود. این فرد بر کارایی تیم‌ در یک موضوع خاص تمرکز داشته و آن را به سمت اهدافش هدایت می‌کند.

راهبر

راهبر همان مدیر برنامه است که؛ در تمام طول مسیر در کنار تیم است.

هماهنگ‌کننده

این فرد کانال ارتباطی تیم با شکلدهی آنلاین است. کارهای تیم را پیگیری نموده، در کنار تیم‌ قرار می‌گیرد و امورات اجرایی برنامه را بررسی می‌کند.

بخش‌ها

سفر قهرمانی

سفر قهرمانی همان سفر تیم در مسیر برنامه آموزشی و مربی‌گری است. این سفر شامل ۸ خان (مرحله) می‌باشد که در هر خان تیم باید بتواند از چالش‌های موجود عبور کرده و به سفر خود در این مسیر راه‌اندازی کسب‌وکارش ادامه دهد.

خان

هر خان شامل یک مرحله است که با توجه به سرفصل‌های آموزشی‌ آن یک عنوان دارد. تیم با حضور فعال در برنامه‌ها و کلاس‌ها، انجام تمارین و بارگذاری آن‌ها در پلتفرم می‌تواند از خان‌ها عبور کرده و آن‌ها را پشت سر بگذارد تا به قله برسد.

آذوقه

میزان آورده مالی تیم از هم‌آوا و تأمین مالی جمعی در بخش آذوقه تبدیل به سکه شده و جمع‌آوری می‌شود. آذوقه شامل تراکنش‌های تیم برای خرید محصولاتی است که در پلتفرم ایجاد شده‌اند. این محصولات همان برنامه‌های آموزشی، مربی‌گری‌ها و … هستند که در ادامه توضیح داده‌می‌شوند.

کوله‌پشتی

کوله‌پشتی شامل همه محصولات و رویدادهایی است که تیم در طول سفر قهرمانی خود خریده و از آن‌ها استفاده کرده‌است.

بازارچه نوآوری

این بازارچه فضایی برای خرید و فروش محصولات و خدمات تیم‌های درون دوره است. آن‌ها می‌توانند محصول خود را در این بازارچه به فروش رسانده و در مقابل آن آذوقه دریافت نمایند و در سفر قهرمانی خود از این سکه‌ها استفاده کنند.

“شرکت هم‌آوا” ( با نام ثبتی کارخانه نوآوری هم‌آوا) از ادغام شتاب‌دهنده آواتک در حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات (شامل شتابدهنده آواگیمز)، شتاب‌دهنده شزان در حوزه فناوری‌های همگرا، فضای کاری اشتراکی زاویه و شرکت نوآوا ارائه‌‌کننده‌ی راه‌ کارهای رشد به کسب‌وکارها، شکل گرفته است و اکنون در محل کارخانه نوآوری آزادی مشغول به کار است.

کارخانه نوآوری هم آوا
فضای کار اشتراکی زاویه
مرکز نوآوری آیفینک
مرکز نوآوری کارینو
مرکز نوآوری آفرینش